top of page

המלצות

הזכות שלי היא ללוות אימהות ומשפחות בתקופה הרגישה והמופלאה.
תודה לכן שהכנסתן אותי ונתתן לי להיות חלק ברגעים המופלאים האלו שלכן.

 

ללירון הגעתי אחרי לידת הילד החמישי שלי. לפניו נולדו לי ארבעה שינקו מהרגע הראשון ללא שום בעיה ותמיד היה לי חלב בשפע (ואפילו לא הבנתי איזו ברכה זו ושלא כולן זוכות לזה). החמישי התקשה יותר ביניקה, לא התמלאתי בחלב כפי שהתרגלתי ובימים הראשונים הקטנצ'יק ממש ירד במשקל. כל אלה בתוספת ההורמונים של אחרי הלידה יצרו אצלי תחושת תסכול, כשלון וחוסר אונים. 
לירון הגיעה אליי הביתה ומיד השרתה אוירה של רוגע ובטחון. בעזרת ההדרכה שלה באותו מפגש ובהמשך בקשר טלפוני בהתאם לצורך, הצלחתי לשפר את טכניקת ההנקה שלי והיניקה שלו, כמות החלב גדלה והוא התחיל לעלות יפה במשקל. 
תודה לירון, על המקצועיות המסירות והעצות הטובות והמדויקות. 
ענבר 

רוצה להמליץ בחום על לירון..אישה מדהימה ששמעה את המצוקה שלי וקיבלה אותי מעכשיו

לעכשיו ..תודה רבה על העזרה , הכוונה והיענות שלך תמיד זמינה בנייד בהודעות טלפון ..
רואים שאת עושה את עבודתך מהלב והנשמה..תודה רבה רבה 😊😊❤❤ 

חן 

אני חייבת להגיד לך תודה! 
בזכותך אני מניקה! וזה מחזיק מעמד עד עכשיו .. 
מחכה לגיל חצי שנה (עוד שלושה שבועות) ופורשת , בשיא מבחינתי 
בזכותך הצלחתי בהתחלה , והמשכתי עד עכשיו תוך כדי שילוב תמל , אז המון תודה!!

ה. 

הגעתי ללירון דרך המלצה, לטובת ייעוץ הנקה- הייתי קצת מהוססת וסקפטית האם באמת תעזור לי, האם תבין מי אני ומה הגישה ההורית שלי ותשתלב בה? 
כעת לאחר הייעוץ אני ממליצה בחום רב על אדם מקצועי מאוד, קשובה, סבלנית, מסבירה מדהים ובגובה העיניים. שמחתי מאוד לקבל כלים ועצות מעולות שמותאמות לי ולגישה שלי. 
בקיצור- ממליצה בחום!!!

חן ט.

את לירון פגשתי בחופשת הלידה כשהצטרפתי לקבוצת אמהות חדשות שהיא הובילה. היא אשת מקצוע מדהימה. המקצועיות שלה מתבססת על כך שהיא קודם כל מקשיבה ואז עם הניסיון הענק שצברה תוך התעדכנות במחקרים ובהנחיות של גורמי המקצוע היא תופרת את המענה הנכון לכל אחד ואחת.
עם סבלנות אין סופית ורוגע היא מאפשרת לעצור ולהביט בנחת על הדברים.
היא ליוותה אותי בכניסה לאמהות, בהנקה שהיתה מאוד קשה ובזכותה לא ויתרתי, במעבר למוצקים ובעצם בכל סוגיה שעלתה לי כאם חדשה פניתי אליה-אם ביעוץ אישי או בקליניקה או בטלפון.
תודה לירון על שעמדת לצידי.

מרים 

לירון המקסימה,רציתי להודות לך על הייעוץ והעזרה הנהדרים שלך.אומנם זו לידה שנייה,אבל תחום ההנקה זה תמיד תחום רגיש ובעייתי.בייחוד כשבלידה הראשונה הייתה חוויה לא טובה וקשה...דיברת איתי במשך חצי שעה בטלפון,עשית אבחון מדוייק,נתת עצות מעולות, היית הוגנת ואמרת שבשלב זה נשמע שהכל עובד ולכן אין צורך שתגיעי כרגע ובסוף אפילו לא ביקשת כסף על כל העזרה...לא מובן מאליו בכלל! גם בפעם השנייה כשרציתי להתייעץ,ייעצת בשמחה רבה ושוב נתת עצות מועילות. תודה רבה על שהפכת את החוויה הזו לחוויה טובה ונעימה.

ג'וליה 

bottom of page